Accommodatie reserveringen

uyReserveren accomodatie: accommodatie@wsv-apeldoorn.nl

De Meerzorg max 20 personen, de Auroralaan max 45 personen.

Seizoen 2017 -2018  Bijgewerkt tot en met 17 oktober 2017

Dag Datum Ruimte Tijdstip Aanvrager Evenement Personen
ca.
Seizoen 2017-2018
Di 17-okt Kantine 19.00-23.00 D. Kip Klaverjas en Joker competitie 30
Di 17-okt de Voorwaarts 19.30-21.00 D. Wooning Overleg met voorzitter Basketball 2
Di 17-okt de Auroralaan 20.00-21.00 W. Brink Overleg ouders MO17 20
Za 21-okt Kantine 12.00-19.00 V. Bakkenes FIFA-toernooi 60
Wo 25-okt Sporthal 14.00-16.30 W. Dekker Jeugdvolleybal
Wo 25-okt de Voorwaarts 20.00-22.30 H. Talsma Presidium 7
Wo 25-okt de Auroralaan 20.00-22.30 I .v. Straten Najaarsledenvergadering, Volleybal 25
Do 26-okt de Voorwaarts 20.00-23.00 P. Nanninga Bestuursvergadering Badminton 6
Vr 27-okt Sporthal, Kantine 20.30-23.00 P. Nanninga 1e Tussendoortoernooi, Badminton 70
Ma 30-okt de Auroralaan 20.00-22.30 C.Caminada Najaarsledenvergadering, Voetbal 45
Ma 30-okt de Goudkuil 20.30-22.00 P. Erkelens Zaalsportoverleg 8
Ma 30-okt de Meerzorg 19.30-21.30 E. Winnen CTZ-vergadering, Basketball 10
Di 31-okt Kantine 19.00-23.00 D. Kip Klaverjas en Joker competitie 30
Wo 01-nov Sporthal en Kantine 12.00-16.30 J. Pol Basketbalscholentoernooi 100
Do 02-nov de Voorwaarts 20.00-23.00 C. Caminada Bestuursverrgadering Voetbal 8
Ma 06-nov de Voorwaarts 19.00-20.30 H. Talsma Hoofdbestuur vergadering 7
Ma 06-nov de Auroralaan 19.15-21.30 P. Nanninga Clusterbijeenkomst, Badminton Bond 20
Ma 06-nov de Meerzorg 20.30-22.30 M. Esmann Horecacommissie 10
Di 07-nov de Auroralaan 09.00-17.00 D. Brink Scholing Passerel 20
Wo 08-nov Sporthal en Kantine 12.00-16.30 J. Pol Basketbalscholentoernooi 100
Ma 13-nov de Auroralaan 19.00-23.00 P. Nanninga Najaarsledenvergadering, Badminton 50
Ma 13-nov de Meerzorg 20.00-23.00 D.van Raalte Vergadering Jeugdbestuur, Voetbal 10
Di 14-nov Kantine 19.00-23.00 D. Kip Klaverjas en Joker competitie 30
Wo 15-nov Sporthal en Kantine 12.00-16.30 J. Pol Basketbalscholentoernooi(reservedatum) 100
Wo 15-nov de Meerzoeg 19.30-22.00 I. v. Straten Bestuursvergadering Volleybal 6
Do 23-nov de Voorwaarts 20.00-23.00 P. Nanninga Bestuursvergadering Badminton 6
Za 25-nov Sporthal 08.00-00.00 E. Kooistra Kickboks-gala
Ma 27-nov de Voorwaarts 16.00-18.00 D. Bos Toekomst voetbal in Apeldoorn 8
Ma 27-nov de Auroralaan 19.30-21.30 E. Winnen CTZ-vergadering, Basketball 10
Ma 27-nov de Voorwaarts 19.00-20.30 H. Talsma Hoofdbestuur vergadering 7
Ma 27-nov de Meerzorg 20.30-22.00 P. Erkelens Zaalsportoverleg 8
Di 28-nov Kantine 19.00-23.00 D. Kip Klaverjas en Joker competitie 30
Di 28-nov de Meerzorg 20.00-21.15 M. Heinis ARC-vergadering 6
Wo 29-nov Sporthal, 2 velden 09.00-13.00 W. Dekker 50+ St.Nicolaastoernooi, Volleybal 40
Wo 29-nov Kantine 09.00-13.00 W. Dekker 50+ St.Nicolaastoernooi, Volleybal 40
Wo 29-nov Kunstgrasvelden 12.00-16.00 V. Bakkenes Sinterklaastoernooi Voetbal 60
Wo 29-nov Kantine 14.00-18.00 V. Bakkenes Sinterklaasviering Pupillen 60
Wo 29-nov de Meerzorg 19.00-22.00 J. Vakkert KNBV Hoofd Opleiding bijeenkomst 8
Do 30-nov de Meerzorg 20.30-22.30 B. Galliart VCP 6
Ma 04-dec de Meerzorg 20.30-22.30 M. Esmann Horecacommissie 10
Do 07-dec de Voorwaarts 20.00-23.00 C. Caminada Bestuursverrgadering Voetbal 8
Ma 11-dec de Meerzorg 20.00-23.00 D.van Raalte Vergadering Jeugdbestuur, Voetbal 10
Wo 13-dec Sporthal, Kantine 16.30-19.30 P. Nanninga December Toernooi Junioren, Badminton 70
Za 16-dec Kantine 16.00-01.00 V. Bakkenes Kerstbingo 150
Ma 18-dec de Meerzorg 19.30-21.30 E. Winnen CTZ-vergadering, Basketball 10
Do 21-dec de Voorwaarts 20.00-23.00 P. Nanninga Bestuursvergadering Badminton 6
Vr 22-dec Sporthal en kantine 08.00-15.00 W. Lubbers Bowls Kersttoernooi 50
Za 23-dec Sporthal 10.00-00.00 J. Verbraak Serious Request Badminton Marathon
Zo 24-dec Sporthal 00.00-15.00 J. Verbraak Serious Request Badminton Marathon
Ma 25-dec 1e Kerstdag
Di 26-dec 2e Kerstdag
Wo 29-nov Sporthal, 2 velden 09.00-13.00 W. Dekker St Nicolaastoernooi, 50+ Volleybal 50
Wo 29-nov Kantine 09.00-13.00 W. Dekker St Nicolaastoernooi, 50+ Volleybal 50
Di 12-dec Kantine 19.00-23.00 D. Kip Klaverjas en Joker competitie 30
Wo 27-dec Sporthal, kantine 08.00-23.00 M. v. Tongeren 25e Dynamo jeugdtoernooi 100
Do 28-dec Sporthal, kantine 08.00-23.00 M. v. Tongeren 25e Dynamo jeugdtoernooi 100
Vr 29-dec Sporthal, kantine 08.00-18.00 M. v. Tongeren 25e Dynamo jeugdtoernooi 100
Ma 01-jan Nieuwjaarsdag
Di 02-jan Kantine 13.30-16.00 W. Lubbers Nieuwjaarsreceptie Bowls 50
Vr 5-jan Sporthal, Kantine 20.30-23.00 P. Nanninga Nieuwjaarstoernooi Senioren, Badminton 70
Za 06-jan Kantine 09.00-23.00 D. Kip Leen Kroon Kaartmarathon 50
Za 06-jan Sporthal 08.00-16.00 W. Lubbers Australian Pairs Toernooi, Bowls 50
Za 06-jan Sporthal A. Dees Glow in the Dark toernooi, Basketball
Ma 08-jan de Meerzorg 20.30-22.30 M. Esmann Horecacommissie 10
Ma 08-jan de Auroralaan 20.00-23.00 D.van Raalte Vergadering Jeugdbestuur, Voetbal 10
Do 11-jan de Voorwaarts 20.00-23.00 C. Caminada Bestuursverrgadering Voetbal 8
Vr 19-jan Sporthal, Kantine 22.00-00.30 P. Nanninga ARC Mix-Toernooi, Badminton 70
Do 25-jan de Voorwaarts 20.00-23.00 P. Nanninga Bestuursvergadering Badminton 6
Ma 29-jan de Auroralaan 19.30-21.30 E. Winnen CTZ-vergadering, Basketball 10
Ma 29-jan de Meerzorg 20.30-22.00 P. Erkelens Zaalsportoverleg 8
Do 01-feb de Voorwaarts 20.00-23.00 C. Caminada Bestuursverrgadering Voetbal 8
Ma 05-feb de Meerzorg 20.30-22.30 M. Esmann Horecacommissie 10
Ma 12-feb de Meerzorg 20.00-23.00 D.van Raalte Vergadering Jeugdbestuur, Voetbal 10
Do 22-feb de Voorwaarts 20.00-23.00 P. Nanninga Bestuursvergadering Badminton 6
Ma 26-feb de Auroralaan 19.30-21.30 E. Winnen CTZ-vergadering, Basketball 10
Ma 26-feb de Meerzorg 20.30-22.00 P. Erkelens Zaalsportoverleg 8
Do 01-mrt de Voorwaarts 20.00-23.00 C. Caminada Bestuursverrgadering Voetbal 8
Ma 05-mrt de Meerzorg 20.30-22.30 M. Esmann Horecacommissie 10
Vr 09-mrt Sporthal 20.00-24.00 P. Nanninga Kwalificatie wedstr. Sen., Badminton 50
Zo 11-mrt Sporthal 09.00-14.00 P. Nanninga Kwalificatie wedstr. Sen., Badminton 50
Ma 12-mrt de Meerzorg 20.00-23.00 D.van Raalte Vergadering Jeugdbestuur, Voetbal 10
Vr 16-mrt Sporthal 19.00-24.00 P. Nanninga Kwalificatie wedstr. Sen., Badminton 50
Zo 18-mrt Sporthal 09.00-17.00 P. Nanninga Halve-/ Finalewedstr. Sen., Badminton 50
Do 22-mrt de Voorwaarts 20.00-23.00 P. Nanninga Bestuursvergadering Badminton 6
Vr 23-mrt Kantine 19.00-24.00 P. Nanninga OVB Team bekendmaking 2017/2018 70
Ma 26-mrt de Auroralaan 19.30-21.30 E. Winnen CTZ-vergadering, Basketball 10
Ma 26-mrt de Meerzorg 20.30-22.00 P. Erkelens Zaalsportoverleg 8
Di 27-mrt Kantine 13.30-16.00 W. Lubbers ALV Bowls 50
Zo 01-april 1e Paasdag
Ma 02-april 2e Paasdag
Ma 02-april Sporthal, veld A en B 10.00-14.00 P. Nanninga Kleintje Paastoernooi 24
Vr 06-april Sporthal en kantine 08.00-15.00 W. Lubbers Lente Toernooi, Bowls 50
Zo 08-april Sporthal 09.00-14.00 P. Nanninga Kwalificatie wedstr. Jun., Badminton 50
Ma 09-april de Meerzorg 20.30-22.30 M. Esmann Horecacommissie 10
Ma 09-april de Auroralaan 20.00-23.00 D.van Raalte Vergadering Jeugdbestuur, Voetbal 10
Vr 13-april Sporthal, Kantine 20.30-23.00 P. Nanninga 2e Tussendoortoernooi, Badminton 70
Zo 15-april Sporthal 09.00-14.00 P. Nanninga Halve-/ Finalewedstr. Jun., Badminton 50
Do 19-april de Voorwaarts 20.00-23.00 P. Nanninga Bestuursvergadering Badminton 6
Vr 20-jan Sporthal, Kantine 19.00-24.00 P. Nanninga ARC Slot-Finaleavond, Badminton 80
Za 21-april Sporthal 08.00-16.00 W. Lubbers Jaap Keur Toernooi, Bowls 50
Ma 23-apr de Meerzorg 20.30-22.00 P. Erkelens Zaalsportoverleg 8
Vr 27-april Koningsdag
Ma 30-april de Meerzorg 19.30-21.30 E. Winnen CTZ-vergadering, Basketball 10
Ma 07-mei de Meerzorg 20.30-22.30 M. Esmann Horecacommissie 10
Do 10-mei Hemelvaartsdag
Ma 14-mei de Meerzorg 20.00-23.00 D.van Raalte Vergadering Jeugdbestuur, Voetbal 10
Zo 20-mei 1e Pinksterdag
Ma 21-mei 2e Pinksterdag
Do 24-mei de Voorwaarts 20.00-23.00 P. Nanninga Bestuursvergadering Badminton 6
Zo 27-mei Sporthal, Kantine 09.00-14.00 P. Nanninga Ouder/Kindtoernooi, Badminton 70
Ma 28-mei de Auroralaan 19.30-21.30 E. Winnen CTZ-vergadering, Basketball 10
Ma 28-mei de Meerzorg 20.30-22.00 P. Erkelens Zaalsportoverleg 8
Vr 01-juni Sporthal 22.00-24.00 P. Nanninga Opbouw 2e Recreanten Apeldoorn Open 10
Za 02-juni Sporthal, Kantine 08.00-18.00 P. Nanninga 2e Recreanten Toernooi Apeldoorn Open 50
Za 02-juni de Voorwaarts, de Auroralaan 08.00-18.00 P. Nanninga 2e Recreanten Toernooi Apeldoorn Open 10
Za 02-juni Sporthal, Kantine 18.00-24.00 P. Nanninga Opbouw 11e  Apeldoorn Open 10
Zo 03-juni Sporthal, Kantine 07.00-22.00 P. Nanninga 11e Apeldoorn Open 150
Zo 03-juni de Voorwaarts, de Auroralaan, de Meerzorg 07.00-22.00 P. Nanninga 11e Apeldoorn Open 10
Ma 04-juni de Meerzorg 20.30-22.30 M. Esmann Horecacommissie 10
Do 07-juni de Voorwaarts 20.00-23.00 C. Caminada Bestuursverrgadering Voetbal 8
Za 09-juni 3 k.gr. velden en 10 kl.k. 09.00-16.00 J. Buitenhuis Mike Huisman Toernooi 150
Za 09-juni Kantine, Wedstr.secr., omroepinst. buiten 09.00-16.00 J. Buitenhuis Mike Huisman Toernooi 150
Ma 11-junil de Meerzorg 20.00-23.00 D.van Raalte Vergadering Jeugdbestuur, Voetbal 10
Vr 22-juni Sporthal, Kantine 20.30-24.00 P. Nanninga Slotavond Senioren, Badminton 80
Ma 25-juni de Auroralaan 19.30-21.30 E. Winnen CTZ-vergadering, Basketball 10
Ma 25-juni de Meerzorg 20.30-22.00 P. Erkelens Zaalsportoverleg 8
Wo 27-juni Kantine 16.00-19.30 P. Nanninga Slotactiviteit Junioren, Badminton 60