Programma Jeugd

Weet jij al wanneer je kantinedienst moet draaien met jouw team?
Bekijk hier het overzicht voor de eerst komende zaterdagen.

* KNVB speelschema 2017-2018
* Voorlopige teamindeling 2017-2018
* Trainingschema veld- en kleedkamerindeling
* Trainingschema per team

Vrijwilligersrooster
Tijden
Maand juli complex gesloten
Bestuursdienst 7:30 - 12:00:
12:00 - 17:30:
Openen kantine
09:00:
Kantinedienst 08:00 -11:30:
11:30 - 15:00:
15:00 -18:00:
Afsluiten
18:00/einde:

Vanaf maandag 14 augustus kan er weer getraind worden.
Zaterag 2 september beginnen de bekerwedstrijden.
Zaterdag 23 september start de competite.

Voor JO15-7 zijn we nog op zoek naar een leider én trainer!
H
etzelfde geldt ook voor JO13-5, JO13-8 en JO13-9.
Interesse? Neem dan contact op met de betreffende wedstrijdsecretaris.
Inkoppertje ? Maar zonder trainer kan er niet getraind worden, zonder leider niet gevoetbald!

 

Deze week

Junioren
Week: 33 (maandag 14/08 - zondag 20/08)
Datum Aanvang   Team thuis   Team uit Veld Scheidsrechter Extra info t   u
19-aug 09:30 WSV JO19-1 Training -
19-aug 11:00 WSV JO17-8 Training -
19-aug 11:00 WSV JO14-1 Robur et Velocitas JO14-1 Nieman, S. Oefenwedstrijd -
19-aug 14:30 WSV JO15-1 VVOG JO15-1 Luksch, O. Oefenwedstrijd -
19-aug 11:00 WSV JO15-3 Columbia JO15-2 Luksch, O. Oefenwedstrijd -
19-aug 09:30 WSV JO12-1 Groen Wit JO12-1 Souki, N. Oefenwedstrijd -

Volgende week

Junioren
Week: 34 (maandag 21/08 - zondag 27/08)
Datum Aanvang   Team thuis   Team uit Veld Scheidsrechter Extra info t   u
26-aug 14:00 WSV JO19-1 ATC'65 JO19-1 Buitenhuis, J. Oefenwedstrijd -
26-aug 16:15 WSV JO19-2 Toernooi bij Beekbergen -
26-aug 16:15 WSV JO19-3 Toernooi bij Beekbergen -
26-aug 11:00 WSV JO17-1 GVVV JO17-1 Fontaine, H. Oefenwedstrijd -
26-aug 13:50 WSV JO17-3 Toernooi bij Beekbergen -
26-aug 14:05 WSV JO17-4 Toernooi bij Beekbergen -
26-aug 13:05 WSV JO17-5 Toernooi bij Beekbergen -
26-aug 15:06 WSV JO17-6 Toernooi bij Beekbergen -
26-aug 15:06 WSV JO17-7 Toernooi bij Beekbergen -
26-aug 12:35 WSV JO14-1 Toernooi bij Beekbergen -
26-aug 13:00 WSV JO15-1 Buitenboys JO15-1 Hollebeek, J. Oefenwedstrijd -
26-aug 13:16 WSV JO15-3 Toernooi bij Beekbergen -
26-aug 11:00 WSV JO15-4 Groen Wit JO14-2 Oefenwedstrijd -
26-aug 08:15 WSV JO13-2 Toernooi bij Beekbergen -
26-aug 14:00 WSV Zo1 SDVB Zo1 Besselsen, J. Oefenwedstrijd -

Over 2 weken

Junioren
Week: 35 (maandag 28/08 - zondag 03/09)
Datum Aanvang   Team thuis   Team uit Veld Scheidsrechter Extra info t   u
02-sep 15:00 WSV JO19-1 Groen Wit'62 JO19-1 KNVB Beker -
02-sep 17:00 WSV zo1 Duno zo1 Beker -

Over 3 weken

Programma zaterdag 02 september 2017
Aanvang Scheidsrechter
WSV JO19-1 Groen Wit'62 JO19-1 14:30
DVS'33 Ermelo JO19-2 WSV JO19-2 12:30
WSV JO19-3 CCW '16 JO19-1 14:30
WSV JO17-1 KCVO JO17-1 12:45
WSV JO17-2 Albatross JO17-1 13:30
Oene JO17-1 WSV JO17-3 12:00
WSV JO17-4 VIOS V. JO17-1 12:30
Groen Wit'62 JO17-2 WSV JO17-5 11:00
WSV JO17-6 CCW '16 JO17-2 11:45
VIOS V. JO17-2 WSV JO17-7 12:30
csv Apeldoorn JO17-5 WSV JO17-8 13:30
Albatross MO17-1 WSV MO17-1 14:00
Twello SV JO15-1 WSV JO15-1 13:00
WSV JO15-2 Eerbeekse Boys JO15-2 11:15
WSV JO15-3 Stroe JO15-1 13:00
VVOP JO15-2 WSV JO15-4 13:00
Kon. UD JO15-3M WSV JO15-5 10:00
WSV JO15-6 Kon. UD JO15-4 11:00
WSV JO15-7 Robur et Velocitas JO15-7 14:30
WSV JO14-1 Vrij
WSV JO13-1 Groen Wit'62 JO13-1 10:00
csv Apeldoorn JO13-3 WSV JO13-2 08:30
WSV JO13-3 Groen Wit'62 JO13-2 09:45
Groen Wit'62 JO13-3G WSV JO13-4 09:45
CCW '16 JO13-2 WSV JO13-5 11:00
WSV JO13-6 Beekbergen JO13-3G 08:30
WSV JO13-7 Robur et Velocitas JO13-6 11:45
Groen Wit'62 JO13-5G WSV JO13-8 11:00
WSV JO13-9 V en L JO13-1G 10:30
Victoria Boys MO13-1 WSV MO13-1 10:00
WSV JO12-1G Groen Wit'62 JO12-2 08:30
Robur et Velocitas JO11-1 WSV JO11-1 11:45
Teuge SP JO11-2 WSV JO11-2 09:00
Columbia JO11-1G WSV JO11-3 10:45
WSV JO11-4 csv Apeldoorn JO11-4 08:30
csv Apeldoorn JO11-6 WSV JO11-5 08:30
WSV JO11-6 Klarenbeek SC JO11-3 08:30
WSV JO11-7 Robur et Velocitas JO11-10 09:30
WSV JO10-1 csv Apeldoorn JO10-4 10:45
Voorwaarts T JO10-3 WSV JO10-2 08:45
csv Apeldoorn JO10-5 WSV JO10-3 08:30
WSV JO10-4 Groen Wit'62 JO10-2 10:45
WSV JO9-1 Groen Wit'62 JO9-1 09:45
WSV JO9-2 Voorwaarts T JO9-3 09:45
Teuge SP JO9-4 WSV JO9-3 10:00
Columbia JO9-2G WSV JO9-4 09:00
Apeldoornse Boys JO9-4 WSV JO9-5 08:45
csv Apeldoorn JO8-2 WSV JO8-1 10:00
WSV JO8-2G Groen Wit'62 JO8-1 09:45
KCVO JO8-1 WSV JO8-3 08:45
WSV JO8-4 Voorwaarts T JO8-1 09:45
WSV 1 DUNO D 1 17:00
WSV 2 Victoria Boys 2 15:15
Teuge SP 5 WSV 3 14:30

Advertentie

Wo 23-08 16:45 Start training (junioren)
Za 26-08 14:00 WSV - SDVB Barneveld
Vr 01-09 20:00 Start ARC-competitie
Vr 01-09 20:30 Openingstoernooi
Za 02-09 17:00 WSV - Duno D
Di 05-09 20:00 DSV'61 - WSV
meer...