Uitslagen

Hieronder de uitslagen van de afgelopen week.
Voor het programma van de komende weken, klik hier.

Senioren Zaterdag
Week: 16 (maandag 17/04 - zondag 23/04)
Datum Aanvang   Team thuis   Team uit Veld Scheidsrechter Extra info t   u
22-apr 14:30 WSV 2 Oeken 3 Nieman, Steven 3 - 1
Senioren
Week: 16 (maandag 17/04 - zondag 23/04)
Datum Aanvang   Team thuis   Team uit Veld Scheidsrechter Extra info t   u
20-apr 19:00 Vaassen 3 WSV 4 Kuiper, B. 4 - 3
23-apr 14:00 Helios 1 WSV 1 Bekema, R.P. 2 - 0
23-apr 11:30 WSV 5 WSV 4 Wegerif, H. 3 - 3
23-apr 10:00 Epe 3 WSV 6 Strijk, M. 8 - 2
23-apr 09:30 WSV 8 KCVO 5 Onderstal, G. 5 - 2
23-apr 09:30 KCVO 6 WSV 9 -
23-apr 11:00 Robur et Velocitas 5 WSV 10 Schenning, M 1 - 5
23-apr 09:30 WSV 11 TKA 3 Drenth, M. 5 - 3
Junioren
Week: 16 (maandag 17/04 - zondag 23/04)
Datum Aanvang   Team thuis   Team uit Veld Scheidsrechter Extra info t   u
21-apr 19:00 WSV JO13-7 VIOS V. JO13-2d Souki, N Wordt gespeeld za 22/4 09:45 uur! 4 - 2
22-apr 13:00 WSV JO19-1 WSV JO17-1 Schouten, J. Oefenwedstrijd 3 - 2
22-apr 14:30 WSV JO17-4 SEH JO17-2 Kerssen, J.A. 4 - 1
22-apr 14:00 Emst JO17-1G WSV JO17-5 Mossel, J. van 0 - 0
22-apr 11:00 Eefde SP JO17-1Gd WSV JO17-7 Triest, J. van 0 - 2
22-apr 13:00 Beekbergen JO17-2d WSV JO17-8 Gerrevink, R. van 8 - 3
22-apr 13:00 WSV JO14-1 Woezik JO14-1 Luksch, O. 3 - 5
22-apr 15:30 Robur et Velocitas JO15-4d WSV JO15-5 Bloemhard, W. 2 - 3
22-apr 12:30 csv Apeldoorn JO15-8 WSV JO15-8 Esser, J. 3 - 2
22-apr 11:30 WSV JO13-1 Elinkwijk JO13-1 0 - 1
22-apr 10:15 VVO JO13-1 WSV JO13-2 Janssen, B. Halve finale beker 8 - 1
22-apr 11:00 Loenermark JO13-1G WSV JO13-5 Geerdink, M.J. 1 - 4
22-apr 09:45 WSV JO13-6d Oene JO13-1 Schipper, M. 3 - 7
22-apr 09:45 DZC '68 JO11-2 WSV JO11-2G Hempenius, Renzo 2 - 0
22-apr 10:30 WSV JO11-4G Helios JO11-3 8 - 3
22-apr 10:30 WSV JO11-7G EZC '84 JO11-2 Nieman, Steven 4 - 0
22-apr 09:45 Lochem SP JO11-6 WSV JO11-8 -
22-apr 08:30 WSV JO11-10 Groen Wit'62 JO11-9 6 - 3
22-apr 09:30 WSV JO11-13 Eerbeekse Boys JO11-7 4 - 3
22-apr 09:00 Robur et Velocitas JO9-2 WSV JO9-2 0 - 8
22-apr 09:30 WSV JO9-5 Oene JO9-3 5 - 0
22-apr 08:45 FC RDC JO9-4 WSV JO9-6 1 - 8
Zaal
Week: 16 (maandag 17/04 - zondag 23/04)
Datum Aanvang   Team thuis   Team uit Veld Scheidsrechter Extra info t   u
21-apr 20:30 WSV/Shoepimp FCK/De Hommel 8 - 5
21-apr 20:00 Putten sv 2 WSV/Shoepimp 3 5 - 5

Advertentie

Zo 30-04 14:00 WSV - Robur et Velocitas
Vr 05-05 19:00 geen speelgelegenheid
Zo 07-05 14:00 Achilles'12 - WSV
Ma 08-05 19:45 Voorjaars ledenvergadering voetbal
Vr 12-05 00:00 Basketball kamp
Zo 14-05 14:00 WSV - Schalkhaar
meer...